Chalupa Uršula

 

 

Chalupa je vhodná k celoročnímu pronájmu, nabízí ubytování pro 25 osob (23 plnohodnotných lůžek + palanda pro 2 děti cca. do 10 let + dětská postýlka) v 8-mi samostatných ložnicích, které jsou dvou až čtyřlůžkové, finskou saunu (2x2m) s odpočívárnou, plně vybavenou kuchyni s jídelnou a dětským koutkem, dále obývací pokoj s kulečníkem, TV a posezením, 4x WC, 4x sprchový kout a koupelnu s vanou. Dále je k dispozici stolní tenis, šipky, stolní hry. Zahrada se zastřešenou pergolou, posezením, ohništěm, grilem, trampolínou, pískovištěm, dětskou houpačkou.

I když si myslíme, že na chalupu se jezdí rekreovat, zájem lidí nás přesvědčil v potřebu WIFI internetu.

Chalupa Uršula se nachází nedaleko centra Jiřetína pod Jedlovou, který nabízí široké vyžití jak pro letní, tak i zimní rekreaci. Obec je vybavena letním sportovním areálem (bazén, 3x kurt na plážový volejbal, 2x tenisový kurt, nohejbal, košíková či basketball, víceúčelová plocha, fotbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště). Pro zimní rekreaci jsou přímo v obci dvě sjezdovky a hojně se zde využívájí běžecké lyže. Dále je v obci známá Křížová hora, stříbrný důl, rozhledna Jedlová a zřícenina hradu Tolštejn.

V obci jsou dva obchody se smíšeným zbožím, cukrárna, dvě restaurace, pošta, informační středisko.

 

Chalupu naleznete na adrese: Tolštýnská 7, Jiřetín pod Jedlovou 407 56. Pro rezervaci chalupy nebo v případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.