Je chalupa příliš malá, nebo máme obsazeno?

POSLEDNÍ LETNÍ TERMÍNY SE SLEVOU 5000,-

POSLEDNÍ LETNÍ TERMÍNY SE SLEVOU 5000,-

POSLEDNÍ LETNÍ TERMÍNY SE SLEVOU 5000,-

Dispozice chalupy

 

PŘÍZEMÍ

V přízemí objektu se nachází prostorná chodba s posezením, kuchyň s jídelnou, ložnice, 2 samostatné koupelny a WC.

Vybavení:

Kuchyňská linka je vybavena nádobím pro 14 osob, lednicí s mrazákem, sporákem včetně trouby, samostatným grilem, mikrovlnou troubou, myčkou, pračkou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, ručním mixérem a dětskou jídelní sedačkou.

Pokoj v přízemí je vybaven manželským dvoulůžkem (140x200cm), manželským dvoulůžkem (160x200cm), jednolůžkem (90x200cm) s možností přistýlky, skříněmi a v případě potřeby dětskou postýlkou.

První koupelna s vanou je samostatně oddělena od WC.

Druhá koupelna se sprchovým koutem je včetně WC.

 

PRVNÍ PATRO

V prostorech prvního patra se nachází prostorný obývací pokoj vybavený sedací soupravou, jídelním stolem, TV, barem a hernou. Z tohoto otevřeného obývacího pokoje se vchází do 3 samostatných dvolůžkových ložnic a vedou odtud schody do druhého patra.

Vybavení:

Obývací pokoj nabízí gauč, tři křešla, jídelní stůl, TV, bar a hernu (fotbálek, šipky, stolní hry).

1.ložnice - tzv. růžový pokoj je dvoulůžkový podkrovní pokoj s manželskou postelí včetně peřin a ložního prádla, skříň, komoda.

2.ložnice - tzv. dětský pokoj je dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a dále je zde dětská postel (80x160cm) včetně peřin a ložního prádla, ještě je možnost přidat i dětskou postýlku, tři komody.

3.ložnice - tzv. modrý pokoj je dvoulůžkový podkrovní pokoj s manželskou postelí včetně peřin a ložního prádla, skříň, komoda.

 

DRUHÉ PATRO

Druhé patro nabízí samostatnou ložnici s manželskou postelí včetně peřin a ložního prádla, dvě komody.

 

SUTERÉN

V suterénu je možnost skladování kol/lyží a nachází se zde druhá lednice, dále je odtud přímý vstup na zahradu.

 

VYBAVENÍ ZAHRADY

Kompletně oplocená zahrada o cca 3000m nabízí ovocné a okrasné dřeviny, les, parkování pro 5-6 aut. Zastřešenou pergolu s posezením, grilem a zahradní kuchyní. Samostatné ohniště, bazén (průměr 4,6m), trampolínu (průměr 5m), dětské hřiště ( skluzavka s hradem, houpačky, pískoviště).