Dispozice chalupy

 

PŘÍZEMÍ

 

V přízemí objektu se nachází prostorná chodba, ze které se vchází do kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, koupelny a WC a do třílůžkové ložnice. Na chodbě je k dispozici druhá lednice a samostatný mrazák. Dále je odtud vchod ven na zahradu.

Vybavení:

Kuchyňská linka je vybavena nádobím pro 25 osob, lednicí s mrazákem, sporákem včetně trouby, mikrovlnou troubou, myčkou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, topinkovačem, ručním mixérem a dětskou jídelní židličkou.

Obývací pokoj nabízí dva gauče, dvě křesla, konferenční stůl, jídelní stůl se šesti židlemi, TV a dětský koutek.

Pokoj v přízemí je vybaven manželským dvoulůžkem (160x200cm), jednolůžkem (90x200cm), dětskou postýlkou, skříní a komodou.

Z chodby se vchází do koupelny kde jsou 2 WC, sprchový kout, vana a pračka.

 

PRVNÍ PATRO

 

V prostorech prvního patra se nachází prostorný otevřený obývací pokoj vybavený sedací soupravou, konferenčním stolkem a kulečníkem. Z tohoto otevřeného obývacího pokoje se vchází do 5-ti samostatných ložnic a dalšího WC.

Vybavení:

Obývací pokoj nabízí 3 gauče, křešlo, konferenční stolek, kulečník, šipky, stolní hry. Vchod na třetí WC.

1.ložnice je dvoulůžková podkrovní s manželskou postelí (160x200cm) včetně peřin a ložního prádla, komoda.

2.ložnice je třílůžková s možností 2 přistýlek. V pokoji je dvoulůžková manželská postel (160x200cm), jednolůžková postel (80x200cm) včetně peřin a ložního prádla, gauč, konferenční stolek, skříň.

3.ložnice je třílůžková s možností 2 přistýlek. V pokoji je dvoulůžková manželská postel (160x200cm), jednolůžková postel (80x200cm) včetně peřin a ložního prádla, gauč, dvě komody.

4.ložnice je pětilůžková. V pokoji jsou 2 manželské postele (160x200cm), jenolůžková postel (80x200cm), dvě skříně, komoda.

5.ložnice je pětilůžková. V pokoji jsou 2 manželské postele (160x200cm), jenolůžková postel (80x200cm), velká skříň.

 

VYBAVENÍ ZAHRADY

 

Kompletně oplocená zahrada o cca 800m nabízí ovocné a okrasné dřeviny, les, parkování pro 5-6 aut. Posezení u domu, dále samostatné ohniště s posezením, gril. Garáž pro úschovu kol/lyží. Trampolíná (průměr 3m), pískoviště.